Komanda

Tomas R.


Amžius – 36 metai, 20 iš jų perkeltine ir tiesiogine prasmėmis gyvenu virtuvėje. Paskutinius 8-erius metus nuolatos eksperimentuoju su skonių deriniais (vis dar nesugebėjau šios temos išsemti). Desertų šou – meilė iš pirmo žvilgsnio!

Paruošti šou, pritaikytą kiekvieno užsakovo poreikiams – iššūkis geriausiems, tačiau kai gyveni tuo, ką darai – nepasisekti tiesiog negali!
Nuolatos gilinu žinias seminaruose, mokymuose ir konferencijose, tačiau tik tose, kurios tikrai atrodo įdomios. Eilinis popieriaus lapas stalčiuje – nereikalingas.

Dar nekenčiu standartų. Esu tikras, kad viskam galime surasti naujų kelių ir būdų, todėl mano kredo: paprastumas + meilė tam, ką darai ir lašelis įkvėpimo gali nuversti daugiau nei kalnus. Užsakovų pasitikėjimas ir šypsenos apstulbusiuose veiduose – geriausias darbo įvertinimas!”

Marius G.

Amžius – 31. Kiek laiko dirbu virtuvėje? Dar, regis visai
nedaug, eina 14-ti metai, tačiau drąsiai sakau – ne virtuvėje praleistas laikas svarbus, o tai kiek savęs atiduodi darbui ir kaip aukštai gali kelti kartelę siekdamas tobulėjimo.

Desertų šou – dar vienas užsibrėžtas tikslas, kuriam greitai galėsiu padėti pliusiuką. Nors kažin… juk tobulumui ribų nėra!
Patenkinti užsakovai, plojimai, šypsenos – dėl to galima ir kelias naktis nemiegoti ir akmens amžiaus sąlgomis dirbti.

Kad kiekvienas renginys būtų geresnis, nei buvęs prieš tai – tikslas, kurio neleidžia pamiršti Tomas ir, kuris, veda pirmyn.